ŠIRDIES GLOBA, SIELOS SLAUGA

Aprašymas

Į mane, kaip į rašytoją pozityvistą, eilę metų bendravusį su besigydančiais nuo depresijos, psichoterapinių knygų („Pats atsisveikinu su depresija ir kt.) autorių, neretai kreipiasi užimti savais rūpesčiais žmonės norėdami, kad aš pozityviu, energetiniu žodžiu pabendraučiau su jų artimaisiais, gyvenimiškos energetikos mintimis palengvinčiau jų vienatvę, ar paprasčiausiai, kad praskaidrinčiau žmogui depresinę nuotaiką ūkanotą dieną. Kai kam tai padeda greičiau pasveikti, pasikrauti sveikatingumo energetika, įveikti dvasinius ir fizinius skausmus.
Apibendrinant tą bendravimą sudariau individualios dvasinės energetikos stiprybės kursą „Širdies globa, sielos slauga“. Jau sulaukiu nemažai pageidavimų pabendrauti su vienišais, sergančiais, sustiprinti jų vitališkumo, sveikatingumo energetiką.
Taigi, jei esate užimti, susirūpinę, bet pilni noro artimiesiems (o gal ir patys sau) praskaidrinti jų nuotaiką, padėti vienišiems, išklausyti jų gyvenimo istorijas ir mintis (kartais gali gimti ir atsiminimų knyga), visada esu pasiruošęs būti kūrybiškai aktyvus, mielai dalintis savo laikui ir idėjomis. Apmokėjimas pagal abipusius norus. Mano tel. 8 687 75147 visada įjungtas. El. p. JeronimasL@gmail.com. Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt

50

Įvertinkite šią svetainę nerandu.lt kataloge

All Copyrights Reserved @ 2019 - 2022 Made by eaglewebsitedesigns

Privacy Policy